acci - komentarze


Y±±±±±. W sumie pewnie z 95% z was nie rozkminila o co kaman w poprzedniej nocie ;D, gdyz wiekszosc z was nie ogladala bezeli odcinku #1 ajjjjjjjjt. No wlasnie tam byl ten motyw, ale coz life goes on... nie przejmujcie sie ;D. A tak w ogole jak zwykle nie mam co pisac, w szkole w sumie fajnie sie przegadalo 2h o studniowce z babka od inglisza biznesowego i nic nie robilismy jak zwykle i w ogole jakos zlecial ten dzien. A za pare dni w sumie studniowka w sobote, kurna jaka suknie na siebie wlozyc? ;DDDDDD. Jeszcze w cha czasu nie :P. I ogolnie musze jeszcze pochodzic na solare chyba bo mi moja kurna partnerka kaze, mam byc czarny jak ona :-///// :p. No i to tyle z lini frontu. Pozdro, sheaaaaaaaah ;D

PS. Takie male post scriptum: ten blog jest slaby jakosciowo jak to okreslila anka b. ale watpie zeby smienil sie na lepszy ;- DDD. pozdro po raz drugi narta ;D

Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
22.01.2005 :: 00:47 :: 195.136.186.4

mierzwa

o ma got Bob and reszta jutro nasza studniówka poloneza zjebczymy na maksa czuję to

18.01.2005 :: 14:35 :: 195.136.186.4

mierzwa

pozdro dla maciury
17.01.2005 :: 17:32 :: 80.51.176.50

Ania B.

Przez grzeczno¶ć nie zaprzecze że jest jako¶ciowo dobry :p Ilo¶ć i tre¶ć też nie s± najwyższych lotów.

PS.
Pozdrowienia dla ANTAŁKA ;D
Talk.pl :: Wróć