acci - komentarze


Ha! Dzisiaj studniowka 2005 mojej klasy ajjjjj :D. W sumie to troche dlugo tak na nia czekalismy, a na przyklad mnie sie nie chce za bardzo na nia isc, pewnie niektorym osobom tez :p. Ale co tam pobansujemy cos i popijemy :D. Tylko nie wiem jak bedzie z polonezem bo wczoraj jebalismy ostro jeden element w sumie wazny ;- DDD, ale co tam jak zjebiemy juz oficjalnie to bedzie smiechowo przynajmniej ;X. A przy okazji to niezle dojebalo sniegiem ;D ciekawe czy sie bedzie dalo dojechac do tej wiesi ;D ale pewnie tak.. w sumie to ten koncze bo i tak pierdole 3po3 q:D. No to tyle, nara moi wierni fani :d.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
22.01.2005 :: 10:25 :: 195.136.186.4

mierzwa

hahahahaah no na Twoim miejscu to ja bym samobójstwo już dawno popełniła
22.01.2005 :: 10:12 :: 195.136.186.3

acci

hahah :P no w sumie to mamy bardziej przejebane, bo np ja nie musze isc do fryzjera nie musze zakladac gorsetu i nie musze zakladac butow na obcasie, ale np garnitur trzeba, na wlosy przyjebac zel w 5min, kurwa normalnie dramat nie ://// :-D
22.01.2005 :: 10:09 :: 195.136.186.4

mierzwa

siemandero ogólnie to masakra też mi się nie chce na tą studniówkę iść :/ a tak czekałam ale kuzynka która miała rok temu mówi żeto normalne uczucie a przy naszym stoliku to normalnie same szefy Bob and ja (mierzwa) i inni a wogóle to Bob nie narzekaj :/ ja muszę isć na 11,30 do fryzjera i czesanie mojej fryzury zajmie 2 godziny potem muszę się wymalować zadziać gorseta i spódnicę oraz buty na obcasie których nienawidzę więc ciesz się żeś chłopok bo my baby mamy przejebane więc ja idę do kibla się ubrać itp i za 1,5 h spierdalam do fryzjera a Ty tu se siedz i myśl jakiego drina zakupujesz no to pozdro 600 dla całej klasy 5a i kurwa obyśmy nie zjebali poloneza jak dziś bo idziemy jako pierwsza klasa a wstyd jak chuj to nera 1 1/2
22.01.2005 :: 09:57 :: 195.136.186.3

cez

jak zwykle goszcze jako pierwszy :>
pozdrowodzenia acci beju na tej 100DniÓÓwce i reszcie to samo, Czesc ;D
P.S aKKi masz zajefajnego BlogAskA !!! :- DDDDDDD
Talk.pl :: Wróć