acci - komentarze


BYLO ZAJEBISCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111 :DDDDDDDD
Kto tak nie uważa a był na tej studniówce to Ľle uważa :P. W ogóle to poprostu nigdy sie tak jeszcze zajebi¶cie nie wybawiłem jak wczoraj i nie podygołem jak to pewna A¶ka mowi :). W sumie nie będe chyba pisał o samym przebiegu, bo żeby czuć ten bans, to trza było wczoraj być ;)). Komu było trzeba to już opowiedziałem także my¶le że wystarczy ;)). Ogólnie to z tego miejsca chciałem pozdrowić cał± ekipę z naszego stolika, czyli mnie (:D), Madzię, Marcina (zwanego rowniez Mariuszem), Anię (cieszysz sie ze zdrobnienie nie? :P), Krzysia, Justynkę, Jarka (ziom pijemy chyba co we wtorek) :- D, Asię J. ;D, Mateuszka (zdrówko men ty wiesz o co chodzi :P), Mierzwę aka Ewelinę (a że¶my pohasali przy sokołach :P), Sławka co wywracal po pijaku róże ;)))) and jego Asię D. oraz spoza naszego stolika - Dominika i Agatę :D, Magdę J., Patrycję, Pawła wraz z jego przyszł± żon± Zuzann± K. (t± córk± od najbogatszego Polaka :P), resztę mojej klasy 5A :D, ekipę, która mnie rzucała do góry :D, pań nauczycielek co ze mn± zechciały tańczyć :D i w ogóle cał± sale która zapodawała moje sto lat :D, i w ogole prawie pewnie wszystkich, którzy tam byli oprócz tych których NIENAWIDZE!!!!!!!!!!!11111 (żart ;D). No to chyba tyle :>. A poza tym to i tak mieli¶my najlepszego poloneza :PPP w końcu 5a nie :D. A w ogóle to w tym tek¶cie jest w chuj za dużo w ogóle ale jebie mnie to z deczka :D.
Przy okazji... mniej niz zerooooooooooooooooooooooooooooo ooooo mniej niz zeroooooooooooooooooooooooo oooooooo o o oo oo :DDDD

BYLO GREJT POZDRO JESZCZE RAZ PA =))))))

PS. A zapomnialem wspomnieć, że mam troche mnie prawy but obdarł ale to nic :D. No teraz to chyba koniec POZDRO :D

PS. 2 A jednak jeszcze cos :D. pozdro dla zespolu Express, który zajebi¶cie dawał poprostu czadu :D. I tu bedzie chyba the end :D, joł :)

PS. 3 Jak przypomniał mi Paweł zespół Express był oczywi¶cie z Płazy :D. Pozdro dla wszystkich z Płazy więc :D.

Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
27.01.2005 :: 13:56 :: 195.136.186.4

mierzwa

po prostu nie da się opisać naszych bansów trzeba było to widzieć było po prostu zajebi¶cie... teraz trochę smutek że to już minęło ale powiem jedno że już takie co¶ się nie potwórzy pozostały tylko zdjęcia i ta kaseta której jeszcze nie mamy o ma got
23.01.2005 :: 23:11 :: 80.51.176.50

Mariusz

PS
Jeszcze jedno. Pozdro dla wszytkich, którzy byli na studniówce. Zarówno dla tych których lubie jak i dla tych których nienawidze :p
23.01.2005 :: 13:06 :: 80.51.176.50

Mariusz

Moja obecnosc jako pierwszego swiadczy ze tylko najmocniejsze osobniki moga bawic sie cala noc i wstac jak najwczesniej :-D (wstalem przed 10 a poszlem spac o 7!).
Potwierdzam ze wszystko co bob napisal jest prawda, cala prawda i tylko prawda:-D

PS
To co zia±± za rok replay moze :-D
Talk.pl :: Wróć