23.01.2005 :: 11:51
BYLO ZAJEBISCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111 :DDDDDDDD Kto tak nie uważa a był na tej studniówce to źle uważa :P. W ogóle to poprostu nigdy sie tak jeszcze zajebiście nie wybawiłem jak wczoraj i nie podygołem jak to pewna Aśka mowi :). W sumie nie będe chyba pisał o samym przebiegu, bo żeby czuć ten bans, to trza było wczoraj być ;)). Komu było trzeba to już opowiedziałem także myśle że wystarczy ;)). Ogólnie to z tego miejsca chciałem pozdrowić całą ekipę z naszego stolika, czyli mnie (:D), Madzię, Marcina (zwanego rowniez Mariuszem), Anię (cieszysz sie ze zdrobnienie nie? :P), Krzysia, Justynkę, Jarka (ziom pijemy chyba co we wtorek) :- D, Asię J. ;D, Mateuszka (zdrówko men ty wiesz o co chodzi :P), Mierzwę aka Ewelinę (a żeśmy pohasali przy sokołach :P), Sławka co wywracal po pijaku róże ;)))) and jego Asię D. oraz spoza naszego stolika - Dominika i Agatę :D, Magdę J., Patrycję, Pawła wraz z jego przyszłą żoną Zuzanną K. (tą córką od najbogatszego Polaka :P), resztę mojej klasy 5A :D, ekipę, która mnie rzucała do góry :D, pań nauczycielek co ze mną zechciały tańczyć :D i w ogóle całą sale która zapodawała moje sto lat :D, i w ogole prawie pewnie wszystkich, którzy tam byli oprócz tych których NIENAWIDZE!!!!!!!!!!!11111 (żart ;D). No to chyba tyle :>. A poza tym to i tak mieliśmy najlepszego poloneza :PPP w końcu 5a nie :D. A w ogóle to w tym tekście jest w chuj za dużo w ogóle ale jebie mnie to z deczka :D. Przy okazji... mniej niz zerooooooooooooooooooooooooooooo ooooo mniej niz zeroooooooooooooooooooooooo oooooooo o o oo oo :DDDD BYLO GREJT POZDRO JESZCZE RAZ PA =)))))) PS. A zapomnialem wspomnieć, że mam troche mnie prawy but obdarł ale to nic :D. No teraz to chyba koniec POZDRO :D PS. 2 A jednak jeszcze cos :D. pozdro dla zespolu Express, który zajebiście dawał poprostu czadu :D. I tu bedzie chyba the end :D, joł :) PS. 3 Jak przypomniał mi Paweł zespół Express był oczywiście z Płazy :D. Pozdro dla wszystkich z Płazy więc :D.