acci - komentarze


20 lat minelo i stara dupa jestem... wiec moge sobie sluchac Chwili Ulotnych ;D
Nie no od dzisiaj moze powinienem byc powazny :|. A tak ogolnie to troche kapa, bo przez te cale 20 lat w sumie nic nie zrobilem pozytecznego, ani z czego bym byl jakos specjalnie zadowolony... i w ogole nie mam gf ani tez dl, i z racji tego troche smutno jest... no ale nie bede sie chyba lamal jakos bardzo, taki juz sie urodzilem jakis nieudany, poczekam na reinkarnacje hyhy.. no takze teraz bedzie z gorki raczej.. nie chce mi sie juz w sumie pisac tych wywodow filozoficznych pozdro narta (-B

Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
12.02.2005 :: 15:53 :: 195.136.186.4

mierzwa

ej zi±±± ten banan - wampir jest prze wymiata :

a wogóle to we poniedziałek walenie tynek

03.02.2005 :: 13:04 :: nrt6.cstnet.pl

amanda

hej! Spox bloczek! Bęe tu wpadać i zapraszam do mnie na amanda.talk.pl:)
27.01.2005 :: 13:54 :: 195.136.186.4

mierzwa

ogólnie to tak: w sumie wszystkie naj Ci życzę to raz, stary jeste¶ to fakt hahaaa ale ja 1 czerwca równie będę stara więc nie łam się po dwa to jeszcze se znajdziesz gf nie bój nic a co do dl to zdasz jak nic ja nawet nie umiem jeĽdzić samochodem ale to chuj dobre jest teraz się liczy maturka dla nas coby chociaż jakiego dopalacza dostać ale żeby zdać nie zi±±±???? a ja kurwa chora po bansach na studniówce :/
25.01.2005 :: 22:27 :: 80.51.176.50

Mariusz

Niektorzy maja dl jak mirek i tak nie jezdza, a ty wkoncu i tak bedziesz mial :D No ale stara dupa jestes :D. TAk wogole to wszystkiego najlepszego(badz powazny ale whatever) i wogole. Pozdro zi±±±

Talk.pl :: Wróć