[Księga gości]

 

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień
listopad

 

gg :p

Link :: 01.01.2005 :: 01:23
uahahahah :DDDDDD jestesmy 3 muszkieterowie
:D bedziemy podbiwac ziolo swiata naszyzmi mieczami :DDD :D:D szlachta sie bawi!!!!!!!!!!!!!! :@@@@@@@ pozdro dla naszych fanek na swiecie :DDD nara

edycja o 2:24
aauahaha leci se eminem just lose it :DDDDDDDd
a 2/3 z nas jest niezle zmontowanych ,mwahahaha :D:D:D pozdro dla all :D ale miazdzy ten ceza sufit ostro jak sie patrzy :DDD
Komentuj(4)


Link :: 06.01.2005 :: 21:18
No kurwa. Nie bedzie imo szitu na tym jebanym w dupe blogu, tzn bedzie ale jak bede chcial zeby byl :p. Wyjebalem wiec poprzednia kurwa w sumie note glupia chociaz i tak wszystkie sa kurwa kretynskie na max, i ogolnie to nie wiem po jakiego chuja zakladalem ten glupi blog. Chyba dlatego ze sie nudzilem, ale jebac to, niech juz bedzie... :p. W sumie to kurwa nic tu sensownego nie pisze typu: jak spedzilem jebany dzionek czy kurwa jaki dzwonek do tela mam wybrac mandaryny czy o-zone. W ogole nie wiem po chuja to teraz pisze ale co tam, marnuje tylko moje cenne palce :d. Zreszta i tak mam raka, nara.
Komentuj(3)


Link :: 08.01.2005 :: 13:59
Wiosna przyszla! :D. Nie no moze nie przyszla, ale jak na zime (pseudo-zime) to zajebista pogoda jest :>, jakies 10st C i zajefajnie sloneczko swieci, az chce sie zyc :D. Moze nie bedzie w ogole zimy i bedzie taka fajna pogoda :D, byloby fajnie, no to chyba tyle z cokilkodniowego raportu :P. pozdro o/
Komentuj(0)


Link :: 15.01.2005 :: 15:38
Tak mi dzisiaj przyszlo na mysl, ze.... :

JAZDA JAZDA JAZDA JAZDAAAAAAAAAAAAAAAAA
JAZDA JAZDA JAZDA JAZDAAAAAAAAAAAAAAAAA
JAZDA JAZDA JAZDA JAZDAAAAAAAAAAAAAAAAA
JAZDA JAZDA JAZDA JAZDAAAAAAAAAAAAAAAAA
TECHNO TECHNO TECHNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
TECHNO TECHNO TECHNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
TECHNO TECHNO TECHNO TECHNO TECHNO TECHNOOOOOOOO
JAZDA JAZDA JAZDA JAZDAAAAAAAAAAAAAAAAA
JAZDA JAZDA JAZDA JAZDAAAAAAAAAAAAAAAAA
JAZDA JAZDA JAZDA JAZDAAAAAAAAAAAAAAAAA
JAZDA JAZDA JAZDA JAZDAAAAAAAAAAAAAAAAA

pozdro dla Dja Killera i Mc Boby Boby
Komentuj(1)


Link :: 17.01.2005 :: 16:53
Yąąąąą. W sumie pewnie z 95% z was nie rozkminila o co kaman w poprzedniej nocie ;D, gdyz wiekszosc z was nie ogladala bezeli odcinku #1 ajjjjjjjjt. No wlasnie tam byl ten motyw, ale coz life goes on... nie przejmujcie sie ;D. A tak w ogole jak zwykle nie mam co pisac, w szkole w sumie fajnie sie przegadalo 2h o studniowce z babka od inglisza biznesowego i nic nie robilismy jak zwykle i w ogole jakos zlecial ten dzien. A za pare dni w sumie studniowka w sobote, kurna jaka suknie na siebie wlozyc? ;DDDDDD. Jeszcze w cha czasu nie :P. I ogolnie musze jeszcze pochodzic na solare chyba bo mi moja kurna partnerka kaze, mam byc czarny jak ona :-///// :p. No i to tyle z lini frontu. Pozdro, sheaaaaaaaah ;D

PS. Takie male post scriptum: ten blog jest slaby jakosciowo jak to okreslila anka b. ale watpie zeby smienil sie na lepszy ;- DDD. pozdro po raz drugi narta ;D
Komentuj(3)


Link :: 22.01.2005 :: 09:44
Ha! Dzisiaj studniowka 2005 mojej klasy ajjjjj :D. W sumie to troche dlugo tak na nia czekalismy, a na przyklad mnie sie nie chce za bardzo na nia isc, pewnie niektorym osobom tez :p. Ale co tam pobansujemy cos i popijemy :D. Tylko nie wiem jak bedzie z polonezem bo wczoraj jebalismy ostro jeden element w sumie wazny ;- DDD, ale co tam jak zjebiemy juz oficjalnie to bedzie smiechowo przynajmniej ;X. A przy okazji to niezle dojebalo sniegiem ;D ciekawe czy sie bedzie dalo dojechac do tej wiesi ;D ale pewnie tak.. w sumie to ten koncze bo i tak pierdole 3po3 q:D. No to tyle, nara moi wierni fani :d.
Komentuj(4)


Link :: 23.01.2005 :: 11:51
BYLO ZAJEBISCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111 :DDDDDDDD
Kto tak nie uważa a był na tej studniówce to źle uważa :P. W ogóle to poprostu nigdy sie tak jeszcze zajebiście nie wybawiłem jak wczoraj i nie podygołem jak to pewna Aśka mowi :). W sumie nie będe chyba pisał o samym przebiegu, bo żeby czuć ten bans, to trza było wczoraj być ;)). Komu było trzeba to już opowiedziałem także myśle że wystarczy ;)). Ogólnie to z tego miejsca chciałem pozdrowić całą ekipę z naszego stolika, czyli mnie (:D), Madzię, Marcina (zwanego rowniez Mariuszem), Anię (cieszysz sie ze zdrobnienie nie? :P), Krzysia, Justynkę, Jarka (ziom pijemy chyba co we wtorek) :- D, Asię J. ;D, Mateuszka (zdrówko men ty wiesz o co chodzi :P), Mierzwę aka Ewelinę (a żeśmy pohasali przy sokołach :P), Sławka co wywracal po pijaku róże ;)))) and jego Asię D. oraz spoza naszego stolika - Dominika i Agatę :D, Magdę J., Patrycję, Pawła wraz z jego przyszłą żoną Zuzanną K. (tą córką od najbogatszego Polaka :P), resztę mojej klasy 5A :D, ekipę, która mnie rzucała do góry :D, pań nauczycielek co ze mną zechciały tańczyć :D i w ogóle całą sale która zapodawała moje sto lat :D, i w ogole prawie pewnie wszystkich, którzy tam byli oprócz tych których NIENAWIDZE!!!!!!!!!!!11111 (żart ;D). No to chyba tyle :>. A poza tym to i tak mieliśmy najlepszego poloneza :PPP w końcu 5a nie :D. A w ogóle to w tym tekście jest w chuj za dużo w ogóle ale jebie mnie to z deczka :D.
Przy okazji... mniej niz zerooooooooooooooooooooooooooooo ooooo mniej niz zeroooooooooooooooooooooooo oooooooo o o oo oo :DDDD

BYLO GREJT POZDRO JESZCZE RAZ PA =))))))

PS. A zapomnialem wspomnieć, że mam troche mnie prawy but obdarł ale to nic :D. No teraz to chyba koniec POZDRO :D

PS. 2 A jednak jeszcze cos :D. pozdro dla zespolu Express, który zajebiście dawał poprostu czadu :D. I tu bedzie chyba the end :D, joł :)

PS. 3 Jak przypomniał mi Paweł zespół Express był oczywiście z Płazy :D. Pozdro dla wszystkich z Płazy więc :D.
Komentuj(3)


Link :: 25.01.2005 :: 13:52
20 lat minelo i stara dupa jestem... wiec moge sobie sluchac Chwili Ulotnych ;D
Nie no od dzisiaj moze powinienem byc powazny :|. A tak ogolnie to troche kapa, bo przez te cale 20 lat w sumie nic nie zrobilem pozytecznego, ani z czego bym byl jakos specjalnie zadowolony... i w ogole nie mam gf ani tez dl, i z racji tego troche smutno jest... no ale nie bede sie chyba lamal jakos bardzo, taki juz sie urodzilem jakis nieudany, poczekam na reinkarnacje hyhy.. no takze teraz bedzie z gorki raczej.. nie chce mi sie juz w sumie pisac tych wywodow filozoficznych pozdro narta (-B
Komentuj(4)